Taneční

soutěže
6dance

Soutěžní úspěchy v roce 2022:

Dětská věková kategorie

Choreografie: Pyžamová párty

Lektorky: Monika Průšová, Tereza Broncová

Mia Festival:

  • 1. místo – semifinále (Tábor 9. 4.)
  • 3. místo – semifinále (Praha 7. 5.)
  • 1. místo – semifinále (České Budějovice 14. 5.)
  • 3. místo –  FINÁLE (Praha 29.5.)

Czech Dance Tour:

  • 3. místo – Regionální kolo (Jindřichův Hradec 17. 4.)
  • 8. – 9. místo – Mistrovství Čech (Chrudim 30. 4.)

 

Juniorská věková kategorie

Choreografie: Up in the sky

Lektorky: Jarča Krejčí, Petra Hořejší

 

Taneční skupina roku:

  • 5. místo – regionální kolo (Jindřichův Hradec 9. 4.)

Czech Dance Tour:

  • 2. místo – regionální kolo (Jindřichův Hradec 17. 4.)
  • 8. místo – Mistrovství Čech (Chrudim 30. 4.)

Mia Festival:

  • 2. místo – semifinále (Praha 7. 5.)
  • 1. místo – semifinále (České Budějovice 14. 5.)
  • 2. místo – FINÁLE (Praha 29. 5.)

Hlavní věková kategorie

Choreografie: Hall of fame

Lektorky: Hanka Jelínková, Alča Černá

Taneční skupina roku:

  • 2. místo – Regionální kolo (Jindřichův Hradec 9. 4.)
  • 4. místo – Mistrovství Čech (Praha 23. 4.)

Czech Dance Tour:

  • 2. místo – Regionální kolo (Jindřichův Hradec 17. 4.)
  • 5. místo – Mistrovství Čech (Chrudim 30. 4)

Mia Festival:

  • 1. místo – semifinále (České Budějovice 14. 5.)
  • 3. místo – FINÁLE (Praha 29. 5.)

 

Seniorská věková kategorie

Choreografie: I’m so excited

Lektorka: Hanka Jelínková

 

Taneční skupina roku:

  • 2. místo – Regionální kolo (Jindřichův Hradec 9. 4.)
  • 3. místo – Mistrovství Čech (Praha    24. 4.)

Mia Festival:

  • 1. místo – semifinále (České Budějovice 14. 5.)
  • 2. místo – FINÁLE (Praha 29. 5.)
Společenské tance

 

Soutěže 2019, jak jsme již úspěšní a kam se ještě chystáme:

Legenda:
mini – mini děti
DVK – dětská věková kategorie
JVK – juniorská věková kategorie
HVK – hlavní věková kategorie (GR8)
25+ – seniorská věková kategorie

MIA FESTIVAL
Kdo pojede: mini, DVK, 2 skupiny JVK, HVK, 25+. 
Termíny:

  • 8. 5. Regionální kolo České Budějovice
  • 18. a 19. 5. Finále- Mistrovství ČR Praha
Czech dance tour (CDT)

Kdo pojede: (DVK, 2 skupiny JVK, HVK).
KAME SE CHYSTÁME:

  • 25. (26.) 5. Mistrovství ČR Praha
  • 27. (28.) 4. Mistrovství Čech Chrudim

JAK JSME JIŽ BYLI ÚSPĚŠNÍ:
30. 3. Regionální kolo Jindřichův Hradec:

DVK
Kategorie: Hobby Freestyle
Název choreografie:  Hello summer
Choreografie: Jarča Krejčí a Terezka Broncová
Umístění: 3. místo a postup na Mistrovství Čech

JVK
Kategorie: Hobby Freestyle
Název choreografie:  Weather
Choreografie: Dominika Mrázková
Umístění: 3. místo a postup na Mistrovství Čech

Kategorie: Hobby Freestyle
Název choreografie:  Puzzles
Choreografie: Hanka Jelínková a Alča Černá
Umístění: 1. místo a postup na Mistrovství Čech

HVK – TS GR8
Kategorie: Freestyle
Název choreografie:  Wonderwall
Choreografie: Hanka Jelínková
Umístění: 3. místo a postup na Mistrovství Čech

Taneční skupina roku (TSR)
Kdo pojede: JVK Hanky J., HVK, 25+.
Termíny:

  • 13. 4. Regionální kolo Jindřichův Hradec
  • 20. a 21. 4. Mistrovství Čech Praha
  • 31. 5. a 2. 6. Mistrovství ČR Praha
Power of dance

Sobota 6. 4. 2019 České Budějovice

Kategorie: Hobby dance – mini děti
Choreografie: Jarča Krejčí
Název: Happy pets
Svojí premiéru mají za sebou holčičky 4-6 let, které s tancem začínají a svojí první soutěž s plyšákama si moc užily.

Kategorie: Hobby dance – Děti
Choreografie: Jarča Krejčí , Terka Broncová
Název: Hello summer
Umístění: 1. místo/ (4 choreografie ve skupině)

Kategorie: Hobby dance – Junior
Choreografie: Dominika Mrázková
Název: Weather
Umístění: 2. místo/ (7 soutěžících)

Kategorie: Pole dance
Trenérka: Dominika Mrázková
Klub měl v této kategorii dva zástupce. Na 1.místě se umístila Zuzana Boušková a hned za ní, na 2.místě Michaela Nováková.

Pole dance

Kdo pojede: Pole princess.
Termíny:

  • 23.a 24.3. Nový Jičín
Czech pole championship

Termíny:

  • 4. a 5.5. Mistrovství ČR Praha
Výrazový tanec

Neděle 7.4.: Krajská přehlídka scénického tance – České Budějovice
Děvčata ze skupiny výrazového tance 6dance vyrazily na svou první přehlídku s choreografií Lenky Greň s názvem Překročit rubikon.
Přehlídky se zúčastnilo celkem 21 souborů a 6dance byl jediným zástupcem Táborska.

 

Společenský (sportovní) tanec

Neděle 7.4.: Mladovožický pecen – společenský/sportovní tanec
taneční pár Adam Koutek- Hana Rýcová
Kategorie: Mládež, tř. D latinsko-americké tance 3.místo/8 párů
Kategorie:  Dospělí, tř. D latinsko-americké tance 2.místo/ 7 párů

Soutěžní úspěchy v roce 2018:

Hlavní věková kategorie

Taneční skupina GR8 se soutěžní sestavou Time vyhrála:

  • 1. místo na mistrovství České republiky v soutěži Mia festival
  • 4. místo na mistrovství České repuliky v soutěži Taneční skupina roku
  • 5. místo a mistrovství České republiky v soutěži Czech dance tour
Juniorská věková kategorie

se soutěžní sestavou Fitness day vyhrála:

  • 1. místo na mistrovství České repuliky v soutěži Mia festival
Dětská věková kategorie

se soutěžní sestavou Lollipops vyhrála:

  • 6. místo na pohárové soutěži Power of dance
  • 4. místo na regionálním kole soutěže Mia festival
Pole dance junior
  • 2. místo – Michaela Nováková – pohárová soutěž Power of dance
  • 3. místo – Zuzana Boušková – pohárová soutěž Power of dance

2. místo ve společenských tancích v roce 2017