Taneční

soutěže
6dance

Soutěžní úspěchy v roce 2022:

Dětská věková kategorie

Choreografie: Pyžamová párty

Lektorky: Monika Průšová, Tereza Broncová

Mia Festival:

  • 1. místo – semifinále (Tábor 9. 4.)
  • 3. místo – semifinále (Praha 7. 5.)

Czech Dance Tour:

  • 3. místo – Regionální kolo (Jindřichův Hradec 17. 4.)
  • 8. – 9. místo – Mistrovství Čech (Chrudim 30. 4.)

 

Juniorská věková kategorie

Choreografie: Up in the sky

Lektorky: Jarča Krejčí, Petra Hořejší

 

Taneční skupina roku:

  • 5. místo – regionální kolo (Jindřichův Hradec 9. 4.)

Czech Dance Tour:

  • 2. místo – regionální kolo (Jindřichův Hradec 17. 4.)
  • 8. místo – Mistrovství Čech (Chrudim 30. 4.)

Mia Festival:

2. místo – semifinále (Praha 7. 5.)

Hlavní věková kategorie

Choreografie: Hall of fame

Lektorky: Hanka Jelínková, Alča Černá

Taneční skupina roku:

  • 2. místo – Regionální kolo (Jindřichův Hradec 9. 4.)
  • 4. místo – Mistrovství Čech (Praha 23. 4.)

Czech Dance Tour:

  • 2. místo – Regionální kolo (Jindřichův Hradec 17. 4.)
  • 5. místo – Mistrovství Čech (Chrudim 30. 4)

Mia Festival:

 

Seniorská věková kategorie

Choreografie: I’m so excited

Lektorka: Hanka Jelínková

 

Taneční skupina roku:

  • 2. místo – Regionální kolo (Jindřichův Hradec 9. 4.)
  • 3. místo – Mistrovství Čech (Praha    24. 4.)

Mia Festival:

     

    Společenské tance

     

    Soutěže 2019, jak jsme již úspěšní a kam se ještě chystáme:

    Legenda:
    mini – mini děti
    DVK – dětská věková kategorie
    JVK – juniorská věková kategorie
    HVK – hlavní věková kategorie (GR8)
    25+ – seniorská věková kategorie

    MIA FESTIVAL
    Kdo pojede: mini, DVK, 2 skupiny JVK, HVK, 25+. 
    Termíny:

    • 8. 5. Regionální kolo České Budějovice
    • 18. a 19. 5. Finále- Mistrovství ČR Praha
    Czech dance tour (CDT)

    Kdo pojede: (DVK, 2 skupiny JVK, HVK).
    KAME SE CHYSTÁME:

    • 25. (26.) 5. Mistrovství ČR Praha
    • 27. (28.) 4. Mistrovství Čech Chrudim

    JAK JSME JIŽ BYLI ÚSPĚŠNÍ:
    30. 3. Regionální kolo Jindřichův Hradec:

    DVK
    Kategorie: Hobby Freestyle
    Název choreografie:  Hello summer
    Choreografie: Jarča Krejčí a Terezka Broncová
    Umístění: 3. místo a postup na Mistrovství Čech

    JVK
    Kategorie: Hobby Freestyle
    Název choreografie:  Weather
    Choreografie: Dominika Mrázková
    Umístění: 3. místo a postup na Mistrovství Čech

    Kategorie: Hobby Freestyle
    Název choreografie:  Puzzles
    Choreografie: Hanka Jelínková a Alča Černá
    Umístění: 1. místo a postup na Mistrovství Čech

    HVK – TS GR8
    Kategorie: Freestyle
    Název choreografie:  Wonderwall
    Choreografie: Hanka Jelínková
    Umístění: 3. místo a postup na Mistrovství Čech

    Taneční skupina roku (TSR)
    Kdo pojede: JVK Hanky J., HVK, 25+.
    Termíny:

    • 13. 4. Regionální kolo Jindřichův Hradec
    • 20. a 21. 4. Mistrovství Čech Praha
    • 31. 5. a 2. 6. Mistrovství ČR Praha
    Power of dance

    Sobota 6. 4. 2019 České Budějovice

    Kategorie: Hobby dance – mini děti
    Choreografie: Jarča Krejčí
    Název: Happy pets
    Svojí premiéru mají za sebou holčičky 4-6 let, které s tancem začínají a svojí první soutěž s plyšákama si moc užily.

    Kategorie: Hobby dance – Děti
    Choreografie: Jarča Krejčí , Terka Broncová
    Název: Hello summer
    Umístění: 1. místo/ (4 choreografie ve skupině)

    Kategorie: Hobby dance – Junior
    Choreografie: Dominika Mrázková
    Název: Weather
    Umístění: 2. místo/ (7 soutěžících)

    Kategorie: Pole dance
    Trenérka: Dominika Mrázková
    Klub měl v této kategorii dva zástupce. Na 1.místě se umístila Zuzana Boušková a hned za ní, na 2.místě Michaela Nováková.

    Pole dance

    Kdo pojede: Pole princess.
    Termíny:

    • 23.a 24.3. Nový Jičín
    Czech pole championship

    Termíny:

    • 4. a 5.5. Mistrovství ČR Praha
    Výrazový tanec

    Neděle 7.4.: Krajská přehlídka scénického tance – České Budějovice
    Děvčata ze skupiny výrazového tance 6dance vyrazily na svou první přehlídku s choreografií Lenky Greň s názvem Překročit rubikon.
    Přehlídky se zúčastnilo celkem 21 souborů a 6dance byl jediným zástupcem Táborska.

     

    Společenský (sportovní) tanec

    Neděle 7.4.: Mladovožický pecen – společenský/sportovní tanec
    taneční pár Adam Koutek- Hana Rýcová
    Kategorie: Mládež, tř. D latinsko-americké tance 3.místo/8 párů
    Kategorie:  Dospělí, tř. D latinsko-americké tance 2.místo/ 7 párů

    Soutěžní úspěchy v roce 2018:

    Hlavní věková kategorie

    Taneční skupina GR8 se soutěžní sestavou Time vyhrála:

    • 1. místo na mistrovství České republiky v soutěži Mia festival
    • 4. místo na mistrovství České repuliky v soutěži Taneční skupina roku
    • 5. místo a mistrovství České republiky v soutěži Czech dance tour
    Juniorská věková kategorie

    se soutěžní sestavou Fitness day vyhrála:

    • 1. místo na mistrovství České repuliky v soutěži Mia festival
    Dětská věková kategorie

    se soutěžní sestavou Lollipops vyhrála:

    • 6. místo na pohárové soutěži Power of dance
    • 4. místo na regionálním kole soutěže Mia festival
    Pole dance junior
    • 2. místo – Michaela Nováková – pohárová soutěž Power of dance
    • 3. místo – Zuzana Boušková – pohárová soutěž Power of dance

    2. místo ve společenských tancích v roce 2017