TANEČNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2021

VE STUDIU GRAND

Sportovní taneční klub 6dance Tábor pořádá jako každý rok letní příměstské tábory s tancem. V roce 2021 je v nabídce celkem 7 termínů příměstských táborů pro různé věkové skupiny od 4 do cca 20 let. Každý příměstský tábor zahrnuje od 4 do 6 lekcí tance denně, děti si vyzkouší různé taneční styly jako například disco dance, zumbu, street dance, společenský tanec, balet a další.

Příměstské tábory jsou určeny jak pro členy klubu tak pro širokou veřejnost, pro začátečníky i pokročilejší. Děti si mohou vyzkoušet nové taneční styly a poté se od září přidat do některé z tanečních skupin STK 6dance Tábor.

Přihlášky jsou již dostupné v sekci Taneční klub – příměstské tábory nebo přes odkaz zde. Jsme optimističtí a věříme, že příměstské tábory budou moci proběhnout dle plánu, avšak pokud by tomu bylo jinak, o Vaše peníze určitě nepřijdete. Neváhejte tedy své děti v případě zájmu přihlásit, kapacity příměstských táborů jsou omezené.

Těšit se můžete na bohatý taneční program, skvělé lektorky, výlety, hry, zábavu a také každoroční velice oblíbené závěrečné vystoupení pro rodiče.

Příměstské tábory Sportovní taneční klub 6dance Tábor